Red flower - Shelf Life
Gewicht: 2,5kg, Diameter: 15mmEen van de paradepaardjes in ons assortiment! De Red Flower is zo uitgebalanceerd dat hij een minimum aan eiwitten en vetten heeft, maar vol zit met koolhydraten. Een boilie met een grote variatie aan hoogwaardige meelsoorten. Lees meer
De Red Flower is niet weg te denken uit ons assortiment, een boilie die we inmiddels al zo'n 15 jaar produceren en ontwikkeld is door Herman Beekvelt. Een bol waar bijzonder veel zware Nederlandse vissen op zijn gevangen en zich heeft bewezen op grote wateren als de Vinkeveense- en Loosdrechtse plassen en tal van andere grote wateren. De bol is zo uitgebalanceerd dat hij een minimum aan eiwitten en vetten heeft, maar vol zit met koolhydraten. Door zijn samenstelling zal hij dan ook de zwaardere vissen eruit filteren, omdat de kleinere karpers er weinig voeding van hebben en uiteindelijk zullen wegtrekken. Dit maakt de bol geschikt voor de vissers onder ons welke gericht willen vissen op grote karper! De bol is afgemaakt met een mix van flavours waaronder Scopex en een in huis samengestelde fruit cocktail. Een echte "big fish boilie"!
Tip: voeg eens 10% tot 20% van de Cannibal Freezerbait of Shelf Life toe aan je voercampagne, een prima mix voor mensen die graag willen combineren. Een killer combi die je zomaar eens een dikke bonus op kunt leveren!
De Shelf Life range is op basis van dezelfde samenstelling als onze freezerbaits, het énige verschil is dat Shelf Life range geconserveerd wordt op basis van een hoogwaardige food-grade conserveringsmiddel, dat geen invloed heeft op de smaak en geur van deze “tijdelijk houdbare” boilies. Bij het droog en koel bewaren van de boilies (geen vriezer nodig) kun je ze al snel een maand of 4 tot 6 bewaren.